Досвід роботи в середовищі Scoop.it
Хотілося б поговорити про те, що ми знаємо про це середовище:
[Оригінал: http://rebill.me/showthread.php?t=1889 ]
- В Scoop.it можна переглядати останні новини і ділитися ними із своїми підписниками в різних соціальних мережах (Twitter, Facebook та ін). Зверніть увагу, що для безкоштовної підписки доступно тільки дві соц. мережі.
- Будь-який користувач сервісу може публікувати новий контент.
- Безкоштовна версія Scoop.it дає можливість налаштувати 5 особистих сторінок і звикнути до інтерфейсу.
- Для отримання інформації в більший кількості та доступ до аналітичних функцій передбачені в платній підписці.
Курування змісту тут відбувається по принципу того ж Paper.li, коли відбувається підбір інформації за якоюсь конкретною тематикою, а потім за допомогою ключових слів він конкретизується і публікується у вигляді журналу. Влучний підбір теми дозволяє чіткіше фільтрувати інформацію серед потоку даних.
Як і в Paper.li на підбірку (створений журнал) можна підписуватися іншим користувачам.
Крім цього людина, яка створює підбірку, може робити запити різними мовами, що для нас, як для людей з утрудненим розумінням англійської, краще.
Зручні фільтри сервісу дозволяють обрати потрібну рубрику, по якій буде здійснюватися пошук.
Помітила, що вхід з певної соц. мережі дозволяє підтягувати публікації людей, на яких ти підписаний, чи вони підписані на тебе, якщо вони також зареєстровані в Scoop.it.
Також середовище можна встановити як додаток для Andriod в Google Chrom, для швидшого доступу до контенту.
Створена мною газета виглядає наступним чином:
Посилання на мою сторінку: http://www.scoop.it/t/uml-modeling-1.
Використання rebelmouse.com для курування змісту
З сервісом rebelmouse.com у мене спочатку виникла проблема, оскільки я не змогла туди зайти. Реєстрація на демо версію не привела до якихось конкретних результатів. Мені повідомили, що для завершення реєстрації зі мною зв'яжуться, але поки ще чекаю відповіді.
Після довгих побивань (вперше зіткнулася з такою проблемою - сама з себе довго сміялася), я змогла таки зайти в систему і створити свій аккаунт.
Але тут я зрозуміла, що абсолютно не знаю, як приєднати твіти з Twitter до цього аккаунта. Далі почалися пошуки, які принесли певні результати.
Для того, щоб на моїй пустій сторінці відобразилася інформація з твітеру, потрібно зайти в налаштування і обрати наступне поле:
В цьому полі можна додати свій аккаунт в Twitter або різні хештеги.
Що я й зробила:
Тепер моя сторінка в rebelmouse.com виглядає наступним чином:
В цілому сервіси досить непогані, дозволяють отримати швидкий доступ до перегляду потрібної інформації. Останній сервіс мене взагалі вразив, оскільки він чимось нагадує Blogger, тільки набагато модернізованіший - тут можна ділитися публікаціями з різних соц. сервісів і створювати окремі публікації набагато швидше, ніж в Блогері, а редакторський інтерфейс і інтерфейс модератора вигляду сервісу достатньо простий, якщо хоча б трішки знаєш html. Правда, на достатнє опрацювання можливостей сервісі потрібно витрачати багато часу.
Єдиним і вагомим недоліком вважаю вартість користування сервісами, оскільки ми можемо працювати тільки з пробними демо версями в Scoop.it 10 днів, а в rebelmouse.com 14.
Єдиним і вагомим недоліком вважаю вартість користування сервісами, оскільки ми можемо працювати тільки з пробними демо версями в Scoop.it 10 днів, а в rebelmouse.com 14.
Немає коментарів:
Дописати коментар