На четвертому тижні навчання я провела наступну роботу:
1. Познайомилася з принципом роботи середовища DIIGO. Сервіс корисний для мене як для викладача і науковця. Він є прекрасним засобом для збору посилань, що для нас, як для кураторів контенту є дуже важливою знахідкою.
2. В сервісі DIIGo передбачено зручні засоби для додавання коментарів, виділення ключових моментів публікацій, що дозволяє користувачам сформувати зручний список для пошуку інформації, обробки та зберігання інформації.
3. Крім цього я займалася формуванням бібліографії за допомогою ENDNOTE - сервіс зв'язаний з різними наукометричними бібліотеками, що передбачає зручний збір власної бібліографії та джерел за тематикою досліджень.
4. Я розглянула роботу наукометричних баз, тут виникли певні труднощі, які я описувала у відповіді на завдання, але в цілому я опанувала принцип пошуку журналів та статей за темою свого курування.
На просторах Інтернету під час роботи над завданням знайшла цікаву інструкцію по роботі з Web of Sciens, можливо комусь буде цікаво:
На просторах Інтернету під час роботи над завданням знайшла цікаву інструкцію по роботі з Web of Sciens, можливо комусь буде цікаво:
5. Ще однією знахідкою на цьому тижні було знайомство з Українським індексом наукового цитування. Правда, я отримала і певну частку розчарування, оскільки зрозуміла, що серед моїх колег в цей індект потрапили одиниці - вважаю, що потрібно поставити за першочергову мету публікування власних праць в таких журналах, що будуть відповідати всім вимогам, які ставлять перед нами наукометричні бази.
Немає коментарів:
Дописати коментар